Corrie Reijngoud Corrie Reijngoud
...
Contact

Hoofd vol spinsels!?

Categorieën: Communicatie, Persoonlijke ontwikkeling

 

 

 

MISSCHIEN OOK INTERESSANT VOOR JE

10 TIPS voor een lichtere KERST

10 TIPS voor een lichtere KERST

Emoties, Familie, Gezin, Stress, Verlies
LEES MEER
Doodeng, maar ik heb het gedaan

Doodeng, maar ik heb het gedaan

Angst, Emoties, Kracht activatie
LEES MEER
Verlieservaring? Hoezo?

Verlieservaring? Hoezo?

Huisdier, Rouw, Verlies
LEES MEER

Boeken geschreven
door Corrie

Als wandelcoach maakt Corrie het leven graag praktisch, gemakkelijker en lichter. Zo vind je in haar boeken duidelijke uitleg en eenvoudige oefeningen waarmee de lezer zelf in de natuur aan de slag kan gaan. Wat je kunt verwachten? Het leren loslaten van depressieve gevoelens, negatieve gedachten, controle of bijvoorbeeld perfectionisme. 

'Jouw weg naar geluk' en 'In 10 stappen van verlies naar veerkracht' zijn boeken voor mensen zoals jij en ik.

'Aandacht, Acceptatie en Actie'  is voor de coachende professional.

Veel leesplezier.

title=""

Referenties

Door zelf te ervaren beter in te zetten bij mijn coaching

Ik heb meer inzicht in persoonlijke kwaliteiten en ontwikkelpunten. Zo kan ik gemakkelijker stappen zetten om mijn droom te verwezenlijken.

Zakelijk leverde het me op: door het zelf te ervaren kan ik het beter inzetten in mijn coaching/begeleiding van anderen.

Studenten begeleider

Enorme kracht

Mijn gewenste situatie was om luchtig en met humor in het leven staan. Weten dat wat ik doe, goed is. Ruimte in nemen. Ik ervaarde een “zwaarte” in mijn leven die niet van mij was. Door de opstelling met mijn voorouders heb ik de “zwaarte” terug gegeven en heb kracht, luchtigheid (en humor) mogen ontvangen. Ik voelde hoe mijn voorouders het goed en dapper vinden dat ik mijn eigen pad bewandel, niet hoef te vluchten. En er een rolmodel is, die mij is voorgegaan.
De zwaarte (spanning) is verdwenen, ik ervaar meer rust in mijn lijf en leven. Ik vertrouw meer op mijn gevoel, doe dat wat voor mij goed voelt en uit dit ook.

Op het einde ervaarde ik een enorme kracht in mij, ik voelde mij sterk geworteld staan. Deze kracht kan ik steeds oproepen als ik dat wil. Deze dag heeft mij rust, kracht, luchtigheid (en humor) gebracht. Ik vertrouw op mijn gevoel en spreek dit ook uit.
Aanbeveling! Super begeleiding, mooi gebruik van de natuur en direct tot de kern.

Geke Kloosterhof

TriA® Wandelcoach

Ervaring Krachtdag

Door de krachtdag ben ik me weer bewuster geworden van mijn lichaam en de ruimte die ik mag en kan innemen in dit leven!

Joke Timmermans

Massage therapeut

Meer rust

Ik ervaar meer rust in het dagelijkse leven!

Adine Drost

Lichter en gemakkelijker

De mooie, inspirerende opstellingsessie in het bos heeft me opgeleverd dat ik mijn issue/vraag meer van een afstand, met ruimte kon bekijken. Hierdoor werd het veel lichter, makkelijker interpreerbaar en kwam er beweging in het thema.

Mieke Kattemölle

Docent HBO

Een daadwerkelijke transformatie

Er heeft daadwerkelijk transformatie plaatsgevonden op een voor mij speelse en lichte manier in de natuur; daar waar ik graag ben. Corrie, ik ervaar jou als een vrouw die haar vak als coach en trainer verstaat! Met jouw warme, innemende persoonlijkheid, veel intuïtie en humor op z'n tijd zorgde je voor een mooie open sfeer. Je weet heel snel tot de kern te komen. Ik heb veel van jou geleerd.

Heleen Bijker

TriA® wandelcoach

Corrie je bent een topper!

Je ervaringen, kennis, gedrevenheid en invoelend vermogen zijn echt TOP.

Miep Koemeester

Gevoel van bevrijding

Door deze aanpak kon ik anders naar de situatie en mezelf gaan kijken. Door aandacht te geven aan mijn gewenste situatie en mijn huidige situatie en deze vervolgens te accepteren en te doorvoelen, kwam ik vervolgens bij mijn eigen kern terecht. Hierdoor voelde ik mij loskomen van de nare situatie uit mijn verleden. Na deze transformatie had ik het gevoel bevrijd te zijn van de ballast die mij zoveel jaren in de tang had genomen. En waarvan ik toen niet wist hoe ik die opgehelderd kon krijgen.

Marjolein Baijens

Healer

Ik ervaar Corrie als verrassend en uitmuntend. Er gebeuren dingen tijdens de training die je niet kunt bedenken. Ze brengt veiligheid en geborgenheid in de groep.

Corine Brans

Aandacht voor de deelnemer

Corrie heeft aandacht voor de deelnemer in de groep en is toeganglijk door kwetsbare opstelling. Ze is duidelijk en helder in tekst en uitleg.

Martine Sonneveld

Het product is toegevoegd aan het winkelmand!
Afrekenen Verder shoppen
Product is on the wishlist
Wishlist OK
Account

Inloggen






* = verplichte velden

Wachtwoord vergeten?

E-boek 'Zelfcoaching'

DOWNLOAD hier het E-Boek Zelfcoaching!

Ga zelf aan de slag en realiseer een relaxt leven vol levensplezier! 

Eenvoudig toepasbaar! Incl. praktijkvoorbeelden en oefeningen

Bekijk product